14
آگوست

آشنایی با شرکت های برتر طراحی لوگو

آشنایی با شرکت های  برتر طراحی لوگو


آژانس طراحی لوگو Aeolidia

Aeolidia یک استودیوی طراحی وب و گرافیک در سیاتل است. در سال 2004 تاسیس شد و تیمی متشکل از 5 کارمند دارد که طراحی وب ، توسعه تجارت الکترونیکی و خدمات طراحی لوگو و بسته بندی را برای شرکت های خرده فروشی ارائه می دهند.استودیو طراحی آمبرد

Amberd Design Studio یک استودیوی طراحی مستقر در لس آنجلس است. آنها در سال 2010 تأسیس شده اند و تیمی از دو کارمند دارند. آنها در طراحی لوگو ، وب و گرافیک تخصص دارند. آنها در درجه اول با مشاغل کوچک در صنایع خودرو ، بازاریابی و خدمات خدمات تجاری همکاری می کردند.

آژانس تبلیغاتی Appetite Creative Solutions

Appetite Creative Solutions یک آژانس بازاریابی دیجیتال خلاق مستقر در لندن ، انگلستان است ، که در سال 2015 تأسیس شد. تیم 9 نفره آنها طراحی لوگو حرفه ای ، طراحی وب و خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد.

شرکت  AtticSalt

AtticSalt Branding یک آژانس خلاق مستقر در  Scottsdale Ariz ایالت آریزونا است و در سال 2014 تاسیس شده است. تیم 5 نفره آنها در زمینه برندسازی ، طراحی گرافیک و طراحی لوگو تخصص دارد.


BEXBRANDS
BEXBRANDS یک آژانس مارک گذاری است که در سن دیگو ، کالیفرنیا واقع شده و در سال 2010 تأسیس شده است. این آژانس حدود 10 کارمند دارد. BEXBRANDS در طراحی برند و طراحی بسته بندی تخصص دارد ، اما همچنین طراحی چاپ و طراحی لوگو نیز انجام می دهند.

شرکت Bionic Egg

 Bionic Egg در نیویورک مستقر است. از سال 2001 ، این فریلنسر متخصص در زمینه طراحی وب و توسعه ، توسعه تجارت الکترونیکی و طراحی لوگو ، برای طیف گسترده ای از مشتریان فعالیت می کند.

بومرنگ دیجیتال بنگلادش

بومرنگ دیجیتال بنگلادش یک آژانس بازاریابی خلاق در داکا ، بنگلادش است. آنها در سال 2015 تأسیس شدند و تیم آنها 53 نفرند که در زمینه طراحی UX / UI ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تولید فیلم  و طراحی لوگو حرفه ای تخصص دارند.

BSTRO

آژانس بازاریابی دیجیتال BSTRO با داشتن دفاتر متعدد در ونکوور و نیویورک و مقر آن در سان فرانسیسکو است. از زمان تأسیس در سال 2004 ، تیم آنها به 30 نفر متخصص رسیده است. BSTRO در توسعه وب ، طراحی UX / UI و استراتژی دیجیتال و طراحی لوگو تخصص دارد.

آژانس Cloudfusion

Cloudfusion  یک شرکت توسعه وب که در واقع در ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی است. آنها در سال 2005 تأسیس شدند و تیمی متشکل از 3 کارمند دارند که در زمینه برندسازی ، استراتژی دیجیتال و طراحی لوگو تخصص دارند.

Design Womb

Design Womb یک آژانس طراحی مستقر در شیکاگو است که دارای دفتر در سان فرانسیسکو است. Design Womb که در سال 2010 تأسیس شد ، خدمات برندسازی ، آرم ، طراحی بسته بندی ، طراحی وب و خدمات طراحی چاپ را ارائه می دهد.

KEXINO

 KEXINO که در سال 2008 تأسیس شد، یک آژانس بازاریابی کامل و خدمات گرافیک است که مستقر در فرانسه است که در زمینه برندسازی ، طراحی وب و استراتژی بازاریابی و طراحی لوگو تخصص دارد. این آژانس با داشتن کمتر از 50 کارمند ، دفاتر تولید در ایالات متحده ، اروپا ، آفریقای جنوبی و استرالیا دارد.

آژانس طراحی آنلاین لوگو

آژانس طراحی آنلاین لوگو که در واقع همین سایت است و با یک نفر شروع شده و هم اکنون به 5 نفر رسیده و در زمینه طراحی لوگو به صورت اختصاصی و حرفه ای فعالیت می کند. اگرچه ما هنوز به بزرگان دنیا نرسیده ایم اما داری این پتانسیل هستیم و برای آن تلاش می کنیم. و به امید خدا به زودب به آن می رسیم.