نرم افزار طراحی لوگو
12
آگوست

نرم افزار طراحی لوگو

نرم افزار طراحی لوگو

بسیاری از افراد و شرکت ها به دلیل نداشتن بودجه کافی به دنبال نرم افزار طراحی لوگو هستند. این نرم افزار ها ایراداتی دارد منجمله:

  • نداشتن ذوق و هنر گرافیکی
  • محدود بدون تصاویر
  • محدود بودن نوشته و افکت های مربوط به آن
  • تکراری بودن طرح ها
  • استفاده افراد مختلف از المانهای موجو و در نتیجه لوگو ای که حاصل میشود تکرار خواهد بود
  • و…..

اگر چه بهتر است برای یک کار طراحی لوگو حرفه ای و خوب از طراحان لوگو حرفه ای استفاده نمائید. اما اگر این بودجه را نداشتید در زیر ما دو نرم افزار برای طراحی لوگو شما قرار داده ایم

نرم افزار طراحی لوگو AAA Logo Business Edition

برنامه اي جهت ايجاد هر نوعي از وب سايتهاي گرافيکي و گرافيکهاي کاري با وضوح بالا جهت چاپ،شامل لوگوها ،مارکها ، دکمه ها ، سرفصل ها و آيکونهاي ديگر براي وب سايت شما با طيف وسيعي از رنگها ، سايه ها و ديگر افکتها.

اين برنامه با سيستم عامل هاي زير سازگار است:

1. Windows XP

2. Windows Vista

3. Windows 7

نرم افزار Logo Maker

نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر به طراحی و ساخت لوگوهای حرفه ای برای وب سایت های خود می باشند. در این نرم افزار کاربران با استفاده از قالب های آماده سازگار با وب می توانند انواع لوگوها در اندازه های گوناگون را مورد استفاده قرار دهند. در این نرم افزار کاربران توانایی استفاده بیش از صدها  قالب لوگوی آماده را دارا می باشند. همچنین در این نرم افزار بیش از ۱۰۰ نوع افکت مختلف برای ساخت لوگوها در دسترسی کاربران قرار داده شده است. قابلیت استفاده بیش از ۱۰۰ نوع قالب نیمه آماده نیز یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار دارای ابزار ویرایش لوگوها نیز می باشد تا کاربران با توجه به نیاز خود قادر به اعمال تغییرات بر روی تصاویر نیز باشد. در این نرم افزار کاربران حتی می توانند برای انواع لباس ها نیز اقدام به طراحی لوگو نمایند. این برنامه با ارائه نتیجه ای سازگار با دستگاه های چاپ لباس این ویژگی را نیز در اختیار کاربران قرار داده است.